23 августа 2019 года
РУСУКР
Главная страница>Новости>Запорожской области

Новости Запорожской области

Новостей за период: 221
28 май 2011, субботаЗапорожская область

Миллионеры Запорожья находятся в хвосте украинского рейтинга по уровню общительности. Причина весьма банальна, Запорожская область не располагает достаточным количеством ... коттеджных городков.

17 май 2011, вторникЗапорожская область

Обсяг первинного ринку житлової нерухомості Запоріжжя на даний момент становить близько 130 тис. кв. м або 2 тис. квартир у 13 житлових комплексах (без урахування поглинання). Такі дані озвучив Дмитро Пікалов, старший консультант з готельної та житлової нерухомості консалтингової компанії UTG ("Українська торговельна гільдія").

4 май 2011, средаЗапорожская область

На восстановление всего объема проблемных кровель жилфонда Запорожья необходимо 32 млн гривен.

28 апрель 2011, четвергЗапорожская область

На засіданні координаційної ради з питань захисту прав споживачів в Запорізькій ОДА начальник управління ЖКГ Дмитро Сухінін розповів про результати проведеного аналізу якості роботи підприємств житлово-комунального господарства.

17 апрель 2011, воскресеньеЗапорожская область

Під час робочого візиту до Бердянська заступника голови Запорізької облдержадміністрації Лариса Мефедова провела особистий прийом громадян. З приводу передачі гуртожитку ЗАТ «Бердянскбуд» у комунальну власність до чиновниці звернулася ціла делегація.

8 апрель 2011, пятницаЗапорожская область

1-го апреля мэр Запорожья, Александр Син инспектировал ход выполнения работ в рамках программы по благоустройству Запорожья. Парк Победы является одним из объектов этой программы и подлежит реконструкции, а к 9-му Мая станет подарком для ветеранов и всех жителей Запорожья.

6 апрель 2011, средаЗапорожская область

На засіданні депутатської комісії з питань життєзабезпечення Запоріжжя йшла мова про формування тарифів на послуги ЖКГ, які оплачують запорожці.

4 апрель 2011, понедельникЗапорожская область

У Запоріжжі з 14 по 20 квітня прибуде група італійських інвесторів. Про це сьогодні, 4 квітня, під час оперативної наради в мерії розповів секретар Запорізької міської ради Володимир Кальцев.

28 март 2011, понедельникЗапорожская область

Сьогодні, 28 березня, на оперативній нараді начальник управління комунального господарства Олександр Василенко відзвітував про роботу КП за тиждень.

16 март 2011, средаЗапорожская область

Прокуратурою Приазовського району (Запорізька область) закінчено розслідування та направлено до суду кримінальну справу стосовно голови фермерського господарства.

© 2007—2019 neruhomist.ua — Рынок недвижимости Украины
1054
2893
2619
768
471
2465
922
545
Расширенный поиск по всей базе портала
         
    
          
            
                  
            
Площадь: м2
Участок:
К-во комнат:
Цена:
Материал стен
Этаж
Количество этажей в доме
Тип постройки
Состояние постройки
Год строительства
            
рассортировать результаты согласно:
показать объявления: