22 сентября 2021 года
РУСУКР
Главная страница>Статьи>Юридический аспект>Основні прийоми шахраїв при операціях з нерухомістю

Основні прийоми шахраїв при операціях з нерухомістю

3 март 2011 четверг
Основні прийоми шахраїв при операціях з нерухомістю

С часом зведення осель стало професією, а фахівці в цій галузі скрізь цінувалися дуже високо.

Сьогодні найбільш популярні квартири від забудовника-професіонала, тобто спеціальної компанії, що займається зведенням житлових будинків у різних містах, що має відповідний штат кваліфікованих співробітників, необхідні технології та спеціальну техніку, пише Сегодня.

Також користуються широким попитом новобудови в Москві, Санкт-Петербурзі та інших великих містах. Однак дуже важливо, купуючи квартиру, не попастися на виверти шахраїв, які зробили на довірливих покупців дуже прибутковий, хоча і незаконний, бізнес, за масштабами якого можна сказати, що він поставлений вже на потік.

Заощадити до 30% можна, якщо квартири від забудовника купуються безпосередньо, без посередників, проте великий ризик того, що ви потрапите шахраям, які, отримавши за деяку суму весь комплект порожніх бланків та печаток муніципальних органів, оформлять вам підроблений договір і запевнять його через підставного нотаріуса.

Також, нерідкі випадки, коли, перепродуючи квартири від забудовника, нечисті на руку продавці оформляють кілька копій документів на житлову площу, за якими укладають, як не парадоксально, цілком законні договори купівлі-продажу. Один з них реєструється офіційно особою, продающіC новобудови в Москві, який і отримує всю суму, що йому належить, а решта покупців, під час оформлення, віддають шахраям аванс, нібито гарантує, що саме вони і стануть новими власниками заповітних квадратних метрів.

Важливо переконатися, що продавець, який пропонує придбати вторинне житло або новобудови в Москві, дійсно володіє нею, а не є орендарем або розпоряджається житлоплощею на основі довіреності після смерті справжнього господаря. У цьому випадку угода буде визнана незаконною, а отримати свої гроші назад виявиться досить проблематично.

© 2007—2021 neruhomist.ua — Рынок недвижимости Украины
976
2720
2479
727
374
2343
863
440
Расширенный поиск по всей базе портала
         
    
          
            
                  
            
Площадь: м2
Участок:
К-во комнат:
Цена:
Материал стен
Этаж
Количество этажей в доме
Тип постройки
Состояние постройки
Год строительства
            
рассортировать результаты согласно:
показать объявления: