24 червня 2019 року
РУСУКР

Ринок нерухомості України

Neruhomist.ua – на нашому ринку нерухомості ви знайдете будинки, квартири, офіси і земельні ділянки від приватних осіб що відповідають вашим вимогам.

Ви вирішили здати в оренду квартиру або продати будинок? Розмістіть своє оголошення на нашому сайті. У вас немає часу для пошуку нерухомості і те, щоб розібратися в усіх тонкощах купівлі-продажу агентства нерухомості на neruhomist.ua зроблять спектр послуг, пов'язаних з орендою, продажем, купівлею комерчиской або житловій нерухомості.

Ви в пошуку відповідного приміщення для вашого бізнесу? На neruhomist.ua вам запропонують комерційну нерухомість, офіси, торгові приміщення і склади. Пошук виробничих площ, або готового биснеса не є проблемою.

Вас цікавить первинний ринок житла? У розділі новобудови ви знайдете пропозиції від кращих будівельних компаній: продаж, оренда житлової і комерційної нерухомості первинного ринку – квартир, котеджів, таунхаусов, офісів і торгових площ.

Терміново
2-к квартира на Наб. Ленина, 39
Продаж квартир

Днепропетровск

Набережная Ленина

1.456.400 грн.

Продается  1-нокомнатная квартира в новом доме ЖК Острова,  расположенная на 4-м 611093
Продаж квартир

Одесса

Марсельская

844.480 грн.

Отдых в Крыму 2015, прямо на пляже, сдам дом! Снять жилье у моря, цена!
Аренда будинків

Пгт. Николаевка

Набережная

Договорная

Новини
15 жовтень 2015, четвер
С начала октября в Украине в онлайн-режиме появилась возможность увидеть имена владельцев земельных участков и недвижимого имущества, которое находится в пределах страны.
14 жовтень 2015, середа
Банки массово повышали ставки по кредитам в сентябре. Для физических лиц подорожали все виды займов. За первый осенний месяц ставки возросли в среднем на 1 п. п. - до максимума за три последние года.
13 жовтень 2015, вівторок
Одну из самых распространенных коррупционных схем перекрыло Министерство аграрной политики, по которой сотни гектаров земель было исключено из-под контроля государства и незаконно передано.
Статті
15 жовтень 2015, четвер
В украинском Фонде государственного имущества наметили услуги по оценке имущества удешевить благодаря точному регулированию области оценки.
14 жовтень 2015, середа
Пресс-служба Государственной архитектурно-строительной инспекции сообщает, что сервис электронной регистрации сообщения и декларации про начало исполненья строительных или же подготовительных работ запущен в Украине.
9 квітень 2015, четвер
Разберемся в преимуществах и недостатках таких популярных в последнее время таунхаусов.
Нерухомість в областях

пошук квартир, будинків, земельних ділянок, комерційної нерухомості, широкий вибір актуальних пропозицій продажів, купівлі, оренди від власників, агентств нерухомості, рієлторів і будівельних компаній

© 2007—2019 neruhomist.ua — Ринок нерухомості України
1046
2801
2488
729
192
2310
907
280
Розширений пошук по усій базі порталу
         
    
          
            
                  
            
Площа: м2
Ділянка:
К-ть кімнат:
Ціна:
Материал стен
Этаж
Количество этажей в доме
Тип постройки
Состояние постройки
Год строительства
            
розсортувати результати згідно:
показати оголошення: